طراحی کاتالوگ

در یک جمله کاتالوگ یعنی: جمع آوری خدمات یا محصولات یک شرکت یا موسسه با کوچکترین جزییات برای فروشنده یا واسطه های آن محصول یا خدمات. تلفیق برندینگ، هنر و گرافیک میتواند طرح های کاتالوگ محصولات یا خدمات شما را بی اختیار محو تماشای مخاطبان هدف کند.
کاتالوگ یعنی ابزاری برای آغاز پیشرفت شما در جاده ی بی انتهای کسب درآمد …

طراحی بروشور

بروشورها مجموعه اطلاعات جزئی و خاص در مورد خاصیت یک نوع محصول، فواید و عملکردهای احتمالی آن، نحوه مصرف، قیمت آن، تنوع رنگی (درصورت داشتن) و… در مجموع اطلاعاتی است که برای مصرف کننده مفید است و برای انتخاب محصول توسط مصرف کننده در آن درج می گردد.
مثلا اگر شما تولید کننده محصولات آرایشی و بهداشتی هستید، بروشور محصولات شرکت شما می تواند به این صورت باشد: بروشور محصولات شامپو حاوی: انواع سری شامپوهای تولید شده اعم از شامپو آلئوورا (مخصوص موهای چرب ، خشک و معمولی)، شامپو سیر (مخصوص موهای چرب، خشک و معمولی)، شامپو حجم دهنده (مخصوص موهای چرب، خشک و معمولی) و… که هر یک حاوی اطلاعاتی مربوط به خواص و فواید محصول، نحوه استفاده و مدت زمان مصرف، قیمت محصول، تفاوت هر یک از محصولات با یکدیگر و … که تمامی این اطلاعات برای مصرف کننده، داده می شود تا از میان آنها یکی را بر اساس توضیحات مندرج، برگزیند.