طراحی کاراکتر

کـاراکـتر تبـلیـغاتی ، شخصـیـتی اسـت مجـــازی که توسط یک طراح متولد می شود تا با اثر گذاری و ارتباط هرچه بیشتر یک برند با مخاطبین ، به کیفیت ارائه ی محصول کمک کند. به بیان دیگر کاراکتر تبلیغاتی وسیله ای است که به کمک آن برند ها ، شرکت ها و کمپانی ها میتوانند ارتباطی تاثیر گذار و ماندگار را با مخاطبین خود برقرار کنند.
ایده طراحی شخصیت برای برند های تجاری و استفاده تبلیغاتی از آنها قدمت زیادی دارد ، اما شکل مدرن تر آن از دهه 50 و 60 میلادی در آمریکا آغـاز شد ، بـا افزایش رقابت در بین صنایع غذایی بزرگ ، کم کم شاهد ظهور صدها کاراکتر تبلیغاتی در این کشور بودیم. در حال حاضر شخصیت های تبلیغاتی عضو جدا نشدنی از بدنه ی تبلیغات در صنایع غذایی هر گوشه از جهان هستند
هدف از خلق کاراکتر برای یک برند ارتقاء هویت سازمانی برند و یا ایجاد شرایطی برای برقراری ارتباط بیشتر با مخاطب می باشد شاید یک کمپانی مطرح و بزرگ را بسیاری افراد از روی لوگو آن بشناسند ولی زمانی که کاراکتری برای این برند خلق میشود و محصولات یا خدمات با استفاده از ایـن کاراکـتر به مخاطــب عرضـه می شوند ، این امر باعـث تاثیرگذاری و ماندگاری بیشتر نام خدمات کمپانی ، در ذهن مخاطب می گردد.
گروه نگارفن مفتخر است تا به عنوان یک تیم حرفه ای در زمینه ی طراحی کاراکترهای تبلیغاتی شما را در مسیر تبلیغات و برندسازی همراهی کند.